Bilgi ve Rezervasyon : 0 545 767 37 52

Hakkımızda

Villa Perla Hotel & Restoran

1990 yılında Kaleiçi aşığı İtalyanca rehber İnci Tokatlı'ın hizmete soktuğu Villa Perla, yerli ve yabancı turistlere hizmet vermektedir.

7 odası bulunan Villa Perla Hotel yaklaşık 2 asırlık, restore edilmiş kaleiçinin son kalmış bir kaç binasından biri olan Badadi yapılı binası ile 12 ay hizmet vermektedir. Dünya kitaplarında Antalya'nın en iyi restaurantları arasında gösterilen Villa Perla Hotel çeşitli mezeleri ile et, balık, Osmanlı ve vejeteryan menüleriyle; güleryüzlü ekibiyle misafirlerini ağırlamaktadır. Yerli ve yabancı turistlerin ilginç yorumlarıyla yıllarca dillerden düşmeyen Villa Perla Alakart Restorant ve otel olarak hizmet veren bugünde aynı lezzet ve tatla ve otel hizmetyle adını söz etirmeye devam etmektedir. Aspendos, Perge, Phaselis, Demre, Myra, Patara, Side gibi önemli sayılacak yerlerin oda ismi olarak konmuş olması Villa Perla Hotelin adına yakışacak bir tavırla butik otel olarak kendine yakışanı sunmaktadır.

Çalışan personelinin tamamının en az iki yabancı dil biliyor olması konaklama ve restorant müşterimizin işini adeta kolaylaştıran ögeler olarak ortaya çıkar. Bahçesinda huzur bulunan türk mutfağının ve dünya mutfağının en lezzetli yemeklerinin yapıldığı içinde vejeteryan yemek seçeneklerininde yer aldığı mutfağıyla güler yüzlü personeliyle bahçesiyle konuklarını her zaman ağırlamaya hazırdır. Havalimanına tranfer seçenekleriyle müşteri memnuniyetini ön planda tutan eğlenceli turlarla şehrin heryerine liman, üç kapılar, kesik minare, tarihi yerlere günü birlik turlarla hizmet alanındada boş durmayan Villaperla Hotel konaklama yeme içme ve gezi kültürünü misyon edinenelere kapılarını sonzuz açar ve adeta bir geçiş noktası haline gelmiştir.

Villa Perla Hotel Antalya

Villa Perla Butik Hotel

Tarihi dokuların içinde
konforlu ve huzurlu konaklama.
İLETİŞİM